W zakresie mojej pracy jako położna – odwiedzam kobiety w ciąży przed porodem w celu przygotowania się do przeżycia tego wyjątkowego momentu narodzin dziecka, a następnie - świeżo upieczone mamy oraz ich nowonarodzone dzieci w ramach wizyt patronażowych oraz prywatnych.

W zakresie mojej pracy jako doradca laktacyjny z chęcią możemy się spotkać na konsultacjach indywidualnych w domu, gdy pojawi się jakikolwiek problem z karmieniem piersią.

Mam nadzieję, że wkrótce będzie można wypożyczyć ode mnie profesjonalny medyczny laktator.

Obecnie przygotowuję się do organizacji i prowadzenia warsztatów przygotowujących przyszłe mamy do dobrego startu w karmienie piersią oraz do rozpoznania i poradzenia sobie z pierwszymi trudnościami na mlecznej drodze.

W zakresie pracy jako doradca chustonoszenia z chęcią pomogę w doborze i wyborze chusty, czy nosidła. Jest też możliwość kupienia chusty za moim pośrednictwem, czy wypożyczenia ode mnie nosidła (np.. wyjazd z góry, czy na wakacje).

Zawsze chętnie służę pomocą i dla swoich podopiecznych jest zawsze dostępna.

Prowadzę też warsztaty grupowe dla Pań ciężarnych, początkujących rodziców, czy tych bardziej zaawansowanych. Szczegóły na Facebooku.

Z chęcią spotkam się z Wami i maleństwem w zaciszu Waszego domu na konsultacjach indywidualnych. Ze swojego doświadczenia wiem, że tą formę spotkania wybieracie najczęściej.

Prelekcje na szkole rodzenia, eventach, spotkaniach, grupach wsparcia. W zależności od zainteresowania mogą to być wszelkie tematy obejmujące ciążę, przygotowanie do porodu, poród, połóg, karmienie piersią, opiekę nad noworodkiem, a także tematy akupresury w okresie okołoporodowym, masaż i otulanie chustą rebozo, szeroki temat laktacji, czy chustonoszenia i rozwoju noworodka.

Obejmuje dokładne zebranie wywiadu, badanie matki i noworodka, pomiar wagi dziecka, obserwację aktu karmienia oraz poprawki, poradę laktacyjną. Ja ze swojej strony przywożę potrzebne mi dokumenty, wagę i inny możliwie potrzebny sprzęt. Rodziców proszę o przygotowanie wypisu matki i dziecka ze szpitala, oraz książeczkę zdrowia noworodka.

Przywożę na spotkanie swoje chusty oraz dociążoną lalę treningową którą używam ja, lub rodzic, kiedy dziecko nie może brać udziału w zajęciach (np. podczas karmienia).

Warsztaty:

Staram się na każdy warsztat zebrać grupę ok. 5- 6 osób/par z dzieckiem. Więcej osób wprowadza większy zamęt i nie służy do dobrej nauki, co jest priorytetem podczas zajęć.

Jeśli macie możliwość zebrania swojej grupy – to zapraszam do kontaktu. Możemy umówić się na indywidualny termin oraz miejsce spotkania. Z chęcią podzielę się wiedzą nie tylko z zakresu laktacji, czy chustonoszenia, ale również z zakresu akupresury i masażu szalem rebozo.